Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Domek letniskowy, ul. Osiedle Letniskowe Nowiny

Osiedle Letniskowe Nowiny, Dziemiany, pomorskie

  • 349 000 zł
  • 78 m²
  • 4 474,36 zł/m²

Zdjęcie

Agata Daleka

Skontaktuj się

Domek letniskowy, ul. Osiedle Letniskowe Nowiny

Osiedle Letniskowe Nowiny, Dziemiany, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

349 000 zł

78 m²

4 474,36 zł/m²

Domek letniskowy, ul. Osiedle Letniskowe Nowiny

Zaktualizowane: 20 maja 2026

349 000 zł 78 m² 4 474,36 zł/m²

Rodzaj domu:
dom letniskowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 300 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom letniskowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 300 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 349 000 zł (4 474,36 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 78 m², 5 pokoi
  • Budynek: dom letniskowy
  • Działka: 1 300 m²
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Labuda, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NL937210

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa nieruchomość z klimatem - 300 m od jeziora | Kaszuby | Dziemiany

Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Dziemiany, na kameralnym Osiedlu Letniskowym Nowiny, zaledwie około 300 metrów od jeziora Rzuno. To propozycja dla osób szukających miejsca z charakterem - otoczonego lasem, ciszą i kaszubską naturą. (...)

Agent

Agata Daleka

790 325...

790 325 092

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

790 325...

790 325 092

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości